O nas | Sawara Gyros

o nas

Sawara Gyros miejsce na rodzinny obiad!

Od 2004 roku Sawara Gyros znana jest jako restauracja serwująca dania rodem z orientalnych, wschodnich krajów basenu śródziemnomorskiego. Receptura niepowtarzalnej mieszanki ziół, przekazywana z pokolenia na pokolenie, nadaje naszym daniom niepowtarzalny smak i aromat. To właśnie dzięki unikalnej kompozycji przypraw zyskujemy w Polsce coraz szersze grono zwolenników. Nasze lokale znajdują się na ulicy Ślicznej i Legnicka 17 we Wrocławiu - Sawara Gyros, McFalafel na Skłodowskiej-Curie.

Sekretem smaku naszego gyrosa jest wysokiej jakości, świeże i kruche mięso, przyrządzane w oparciu o naturalne przyprawy – nie stosujemy żadnych konserwantów ani ulepszaczy! Jedzenie zawsze przygotowujemy ze świeżych i dobrych jakościowo produktów - nie oszczędzamy na surowcach, gdyż klient jest dla nas najważniejszy. Przykładamy także dużą wagę do higieny - stosowane w Sawara Gyros standardy higieniczne są profesjonalne i godne naśladowania. Duża popularność lokalu i ogromna rzesza klientów, którzy nam zaufali, są najlepszą wizytówką dla naszej restauracji.

Wysoka frekwencja to dla nas ogromna odpowiedzialność, a dla Państwa gwarancja codziennych dostaw świeżych produktów.

Sawara Gyros to dobre miejsce na rodzinny obiad. W lokalu nie serwujemy alkoholi, jedzenie jest smaczne i zdrowe, a w menu każdy znajdzie coś dla siebie.

Po sytym obiedzie zapraszamy Państwa do nastrojowej palarni kawy SAWARA, by przy blasku świec i akompaniamencie prawdziwie arabskiej muzyki rozkoszować się unikalnym aromatem najwyższej jakości kawy, herbaty czy skosztować tradycyjnych ciastek.